Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Kıbrıs Web Tasarım, KKTC Web Tasarım

Kıbrıs Web Tasarım

Super Computers, Kuzey Kıbrıs'ta, bilişim sektöründe 20 yıldır hizmet veren ve bu isim ile kurumsallaşmış, web tasarım ve yazılım faaliyetlerini yıllar içinde geliştiren, merkezi Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs'ta bulunan bir teknoloji mağazasıdır.

Super Computers, yılların kazandırdığı tecrübe ile sürekli gelişmekte olan Internet/web teknolojilerine hakim, yenilikleri devamlı takip edebilen, her biri kendi dalında uzman olan 5 kişilik bir ekiple hizmet vermektedir.

Şu anda ziyaret ettiğiniz "Kıbrıs Teknik Servisim" web sitesi, Super Computers'e ait ve teknik servis hizmetleri üzerinde odaklaşan online portalımızdır.  

Planlama, kurgulama, tasarlama, programlama ve test aşamaları titizlikle yapılmaktadır. Tüm bu süreçte, müşterilerimizle sürekli irtibat halinde istişare edilerek, onay alınarak, sonuç odaklı çalışılmaktadır.

Satış sonrası desteğin hayati önem taşıdığı Internet sektöründe, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler "uzun vadeli çözüm ortağınız" sloganımızın imzasıdır.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile, özgün, kurumsal kimliğinizi zenginleştirecek web tasarım ve yazılım çözümlerimizle fikirlerinizi uygulayarak uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Web Tasarım Hizmetimiz

Web tasarım hizmetimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknoloji donanımlı çalışmalardan oluşur.

Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Tel: (0392) 2286736

Sattığımız ürünleri ve sunduğumuz hizmetleri incelemek ve fiyat listelerimize ulaşmak için www.super-cyprus.com online sitemize bekleriz!  

İş yerimiz Lefkoşa'da, Otobüs terminaline 2 dakika yürüyüş mesafesindedir. Bizlerle tanışmak ve hizmetlerimizden yararlanmak için geç kalmayın!  Sizi de memnun müşterilerimiz arasında görmek isteriz! 

 

 

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri