Kıbrıs Cep Telefonu Tamiri, Kıbrıs Tablet Tamiri, Kıbrıs Apple Teknik Servisi, Kıbrıs ipad Teknik Servisi

Super Computers Logo

Lefkoşa'da, Küçük Kaymaklı'da bulunan Super Computers, Kuzey Kıbrıs'ın tüm bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımıza, turistlere, askeri personele ve KKTC'de eğitim amaçlı bulunan öğrencilere, Bilgisayar Servisi, Tablet Servisi ve Akıllı Telefon Teknik Servis hizmeti vermektedir. KKTC'nin her yerinden bilgisayarınızı, tabletinizi veya akıllı cep telefonunuzu bir telefon görüşmesi ile bize ulaştırabilirsiniz. Hızlı/güvenilir tamir ve servis ücretlerimiz ile onarım onayınızı aldıktan sonra tabletinizi veya akıllı cep telefonunuzu siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak teslim ediyoruz.

Sıvı teması, düşürme veya darbe neticesinde oluşan sorunlara süratle çözüm bulmaktayız.  Telefon veya tabletiniz düştü ve ekranı mı kırıldı? Sıvı teması oldu ve şimdi açılmıyor mu? Telefonunuz sürekli kilitlenip restart mı atıyor? Piliniz çok kısa sürede mi bitiyor? Tabletinizin şarj soketi mi kırıldı? Adaptörü veya pilinde sorun mu var?  Siz de herkesin haberleşmek için kullandığı Viber, WhatsApp, Tango, Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare, Swarm gibi uygulamaları kullanmak istiyorsunuz ancak mobil cihazınıza bunları nasıl kuracabileceğinizi ve hesap açabileceğinizi bilmiyorsanız ve desteğe ihtiyacınız varsa Kıbrıs'ta doğru adrestesiniz!

Super Computers'in Kıbrıs Tablet Servisi, Kıbrıs Akıllı Cep Telefonu Servisi personelimiz, konularında uzman ve deneyimli olup sizlere en hızlı şekilde arızalı cihazınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Teknik Servis'imizde her marka ve model tablet ve telefon için garantili, bakım, tamir, servis, güncelleme ve onarım hizmeti verilmektedir. Tablet ve Cep Telefonu servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre, ortalama 1 ile 7 iş günü arasında gerçekleşmektedir.

Kıbrıs Tablet Tamiri

Kıbrıs Samsung Galaxy Serisi Cep Telefonu Tamiri, Kıbrıs Apple iPhone Servisi, Kıbrıs LG Kişisel Elektronik Ürünleri Servisi, ekran camı kırılması ya da çatlaması gibi durumlarda, Super Computers'in Kıbrıs Akıllı Cep Telefonu Hastanesi uzman ekibi, Teknik Servis'imizde profesyonel şekilde, son teknoloji onarım cihazlarımızla, ekranınızı ve lensinizi Kıbrıs'ta en uygun fiyatlarla tekrar eski haline getirip orijinalinden hiçbir farkı olmadan sizlere arızası giderilmiş olarak geri vermektedir. Teknik servisimizde size uygun orijinal yedek parça kullanıp garantili onarım yapıyoruz.  Dokunmatik hassasiyeti, Amoled HD ekranın canlılığı ve parlaklığı telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi size geri döner.

Lefkoşa/Kıbrıs'ta 20 yıldır hizmet veren Super Computers Teknik Servisi, dizüstü ve masaüstü bilgisayar arızalarında olduğu gibi, akıllı cep telefonu ve tablet tamiri konusunda da sektörde kaliteli, güvenilir hizmet vererek KKTC'de müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir, yenilikçi ve saygın Teknik Servis Sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir.

Kıbrıs Akıllı Telefon Servisi

 

 

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri