Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Kıbrıs Network Kurulumu, KKTC Network Kurulumu, Kıbrıs Network Sistemleri, KKTC Network Yetkili Servisi, Kıbrıs Network Yetkili Servisi

Kıbrıs Network Kurulumları

Kıbrıs Servisim her projeyi mutlaka konusunda uzman bir proje yöneticisi denetiminde yürütür.Fiber Optik Sistemler, Yapısal Kablolama Sistemleri, Yerel ve Geniş Alan Networkleri, Zayıf Akım Sistemleri konularında sistem entegrasyonu ve danışmanlığı, teknik servis ve bakım, satış, destek ve projelendirme gibi hizmetleri kapsayan anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Kıbrıs Network Sistemleri,Kıbrıs Network Kurulumu, Kıbrıs Kablolu veya kablosuz hertürlü network ağlarının kurulumu yapılmaktadır, Kıbrıs Ağ Kurulum Hizmetleri

- Ağ yapısının projelendirilmesi,

- Kablo kanallarının, prizlerin, ağ kablolarının (UTP, Fiber Optik vs.), elektrik altyapısının montajı

- Ağ cihazlarının, kabinlerin, panellerin montajı,

- Ağ cihazlarının kurulumu, ayarlanması, çalıştırılması,

- Ağ sunucu işletim sitemleri kurulumu (Windows NT, Windows 2000, Windows 2003, - -Novell Netware Server gibi)

- Ağ ve Internet hizmetlerinin kurulumu (aktif directory, novell nds, dns, web server, exchange server, SQL server gibi hizmetlerin kurulması)

- Ağ ve Internet hizmetlerinin ayarlanması, düzenlenmesi (Kullanıcı yetkilendirme; dosya, yazıcı vs. kaynakların paylaştırılması )

Ağ Sorun Giderme Hizmetleri

Ağ yapısının yeniden projelendirilmesi, proje hatalarının tespiti

- Kablo kanallarının, prizlerin, ağ kablolarının (UTP, Fiber Optik vs.), elektrik altyapısının yenilenmesi

- Ağda yavaşlık, bağlantı sorunları gibi sorunların çözülmesi

- Ağ cihazlarının sorunlarının çözülmesi, ayarlanması, çalıştırılması

- Ağ sunucu işletim sitemleri sorunlarının çözülmesi (Windows NT, Windows 2000, - Windows 2003, Novell Netware Server gibi)

- Ağ ve Internet hizmetlerinin sorunlarının çözülmesi (aktif directory, novell nds, dns, web server, exchange server, SQL server gibi)

1998 yılından bu yana Dürüstlük, Güler Yüzlü Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti önce gelir

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri