Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Kıbrıs HP Yetkili Servisi, KKTC HP Yetkili Servisi, Kıbrıs HP Yetkili Teknik Servisi

Kıbrıs HP Yetkili Servisi

Kıbrıs HP Masaüstü PC Yetkili Teknik Servisi, ev ve işyerinizde kullanmış olduğunuz masaüstü bilgisayarınızın arıza ve problemlerini dilerseniz teknik servisimizde dilerseniz yerinde servis hizmetimizle size en uygun çözümleri sunuyoruz. KKTC HP Masaüstü Pc Yetkili Teknik Servisi, olarak bilgisayarınızdaki donanımsal ve yazılımsal tüm problemlerde size Kıbrıs HP Yetkili Servis olarak, uzman personelimizle hızlı ve güvenilir bir destek sağlıyoruz. Bilgisayar kurulum, donanımsal arıza ve yazılımsal sorunlara hızlı bir şekilde arıza tespitini ücretsiz olarak yapıp size en uygun çözümü sunarak sıfır hata prensibimizle Bilgi ve Data Yedekleme desteğimiz ile hiç bir verinizi kaybetmeden bilgisayarınızın onarımını yapıp size iyi bir hizmet sunuyoruz.

Kıbrıs HP Yetkili Servisi, olarak size sunduğumuz bilgisayar servisi desteğimiz şunlardır;

  • Bilgisayar kurulumu
  • Donanımsal Upgrade
  • Windows Yükleme / Formatlama
  • Virüs Temizliği
  • Data ve Veri Koruma
  • Arızalı HDD 'den Veri Geri Dönüşümü
  • Bilgisayar Monitör Tamiri

 Ayrıca bir çok alanda yine Kıbrıs HP Yetkili Servisi, olarak geniş alanda çözüme odaklı çalışma şeklimiz ile Hafta içi Her Gün sizlere hizmet Veriyoruz. Bu hizmetlerimiz ise şöyle ; Kıbrıs HP yetkili Servisi, Hp yetkili servisi kıbrıs, kktc hp yetkili servisi, kıbrıs windows yükleme, kktc format, kktc windows yükleme, kıbrıs bilgisayar format, lefkoşa bilgisayar servisi, girne bilgisayar servisi, mağusa bilgisayar servisi, güzelyurt bilgisayar servisi, kıbrıs virüs programları, kktc virüs programları, kıbrıs virüs temizleme, kktc virüs temizleme, kıbrıs data güvenliği, kktc veri koruma güvenliği, kıbrıs bilgisayar monitör tamiri, kktc bilgisayar monitör tamiri, kıbrıs bilgisayar kurulumu, kktc bilgisayar kurulumu

Masaüstü HP Bilgisayar, ınızın garanti süresini kontrol etmek için, Kıbrıs HP Garanti Servisi ne tıklayınız.

Birkaç ipuçu ile Kıbrıs HP Teknik Servis olarak sizlere online destek...
1-)Windows Yükleme ; Bilgisayarınıza root edilmiş orjinal bir windows cd si takıp, açılıştan bios ekranı ie , açılışı cd/dvd rom ile başlat seçeneğini seçerek yeniden başlatın. Daha sonra Seçenekleri olumlu yönde seçerek ileri ve devam tuşlarıyla yönergeleri takip edin. Son olarak masaüstü ekranı görüntülendiğinde windowsunuz hazır. Sırada driver ve program kurulumları var... ( Yardımcı Tag: Kıbrıs windows kurulum servisi, KKTC windows formatlama, kıbrıs format )

 KKTC HP Yetkili Servisi

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri