Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Kıbrıs Teknik Servisim - Super Computers olarak Kuzey Kıbrıs'ta Bilgisayar aksesuarları, monitör tamiri, adsl / access point kurulumlarını, server kurulumları, projeksiyon ve duvar perdesi kurulumunu, akıllı tahta ve daha birçok hizmeti sizlere konularında uzman personelimizle hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde sunuyoruz. Kıbrıs'ta hizmet veren Kıbrısonline, Nethouse, Netbir, Flytom ve Extend Broadband Internet servis sağlayıcılarının abonelik satışlarını yapıyor, modem ve router/ access point konusunda da geniş ürün seçeneği sunuyoruz.  İnternet aboneliği alırken veya uzatırken, mail orderle, siz hiç gelmeden de ödeme yapabiliyorsunuz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell kontör satışı, Turkcell ve Vodafone 3G mobil Internet bağlantılarıyla da hizmetinizdeyiz.

En yeni bilgisayar ve cep telefonlarını satış sitemiz: www.super-cyprus.com 'dan takip edebilirsiniz!

Hemen Bizi Arayın: 0392 228 6736

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri