Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Kıbrıs notebook tamiri, ve, kıbrıs notebook servisi için Kıbrıs notebook teknik servisi, ne gelen müşterilerimizin marka veya model fark etmeksizin arızalı tüm ürünleriniz servis durumumuzun uygunluğuna göre dilerseniz işyeri veya evinizden teslim alınır.  Lefkoşa Notebook Servisi, Girne Notebook Servisi, Mağusa Notebook Servisi, Kıbrıs Güzelyurt Notebook Servisi olarak Kıbrıs'ın neresinde olursanız olun size en uygun notebook teknik servisi hizmetleriniz sizinle birlikte. Kıbrıs Notebook Teknik servisimize gelen ürününüz  parça değişimi gerekmiyorsa onarımı yapılarak yalnızca servis bedeli talep edilir. Parça değişimi gereken durumlarda ise , size uygun en kısa sürede ücretsiz olarak arıza tespitinden sonra kıbrıs notebook tamir merkezimize getirdiğiniz notebook ve laptop hakkında hazırlanmış olan raporu size sunarak size en hızlı teknik servisinizi sunarız..

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyledir;

Notebook ekran değişimi kıbrıs

Notebook klavye değişimi kıbrıs

Notebook anakart tamiri kıbrıs

Notebook bataryası, Notebook adaptörü kıbrıs

Notebook menteşe tamiri kıbrıs

Notebook bellek yükseltme upgrade

Notebook windows problemleri

 

Notebook tamir bakım merkezi kıbrıs

Laptop ekran ve menteçe değişimi kıbrıs

Laptop klavyesi, Laptop bataryası, Laptop adaptörü

Laptop tamir bakım servisi kıbrıs, Laptop servisi

Laptop teknik servisi kıbrıs, Laptop yetkili bayi kıbrıs

Notebook yetkili bayi kıbrıs, Notebook yedek parça

Notebook dvd değişimi, tamiri, servisi, kıbrıs

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri