Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Başkent Lefkoşa'da bulunan Super Computers'in Kıbrıs Bilgisayar Servisi, hem iş hayatınızda karşılaştığınız problemlerinizde, hem de ev kullanıcısı olarak yaşadığınız bilgisayar sorunlarına onarım ve yenileme hizmeti vermektedir. Kıbrıs Bilgisayar Teknik Servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal sorunların uzman teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde ya da Super Computers'in teknik servisin merkezinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız güncellenmesi veya yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.  Kuzey Kıbrıs'ta Microsoft, Symantec, Kaspersky Labs. ve ESET'in yetkili iş ortağı olarak lisanslı yazılım ve güncel antivirüs programlarının satış ve kurulumunu da yapmaktayız.

Super Computers'in Kıbrıs bilgisayar servisi, karşılaşabileceğiniz aşağıdaki sorunlara çözüm üretir:

İşletim sistemi sorunları, güncellenmesi, bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dış) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi, ayarlarının yapılması, donanım güncellemesi, upgrade işlemleri, network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı, IP telefon ve kamera sistemleri kurulumu ve desteği, firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu, mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri, bilgisayar bakım servisi, network ağ kurulumu, kurumsal server ve ticari program desteği... Fuar kayıt yazılımı, fuarsistem, fuar bilgi işlem, fuar teknik sistemleri

SSD disklerde son zamanlarda fiyatların düşmesi sayesinde, eski bilgisayarlarda yaklaşık 10 kat daha hızlı bilgi transferi yapabilme olanağı sunan SSD hard disklerle çok ciddi performans artışı sağlanmaktadır.

Format ve yedekleme konusunda Kıbrıs'ta güvenilir ve "en uygun fiyat" avantajından yararlanabilirsiniz.  Ülkemizde hızla artan üniversite ve öğrenci sayısını dikkate alarak öğrencilere fiyat indirimi sunulmaktadır.

Web sitemizin güncel tutulması sayesinde, Internet aramalarında, Super Computers, kibris bilgisayar tamiri, kıbrıs bilgisayar servisi, kıbrıs bilgisayar servis, bilgisayar servisi kıbrıs, bilgisayar tamiri kıbrıs, kktc bilgisayar servisi, kuzey kıbrıs bilgisayar tamiri, kıbrıs bilgisayar, lefkoşa bilgisayar teknik servis ve onarım hizmetlerinde hep en üst sıralarda kolaylıkla bulunabilmektedir.

Lefkoşa'daki teknik servisimizde, hafta içi 08.00-18.00 , hafta sonu 08.00-17:00 saatleri arasında destek hizmeti verilimektedir.  Birçok ürün, yetkili servisine ulaştırılabilmekte ve/veya adanın en kaliteli ve hızlı hizmetini sunan firmamızda lokal olarak onarımı gerçekleştirilmektedir.

Super Computers'in Kıbrıs Bilgisayar Teknik Servisi'ne kabul edilen cihazınız en kısa sürede işleme alınır ve sizden alınan onayla tamiratı gerçekleştirilir. Bilgilerinizin yedeklenmesi talebiniz doğrultusunda yapılabilmektedir.  Kıbrıs Teknik Servisi tarafından verilen form olmadan ürün müşteriye teslim edilmez. Bu durumdan kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir ve bu güvenlik politikamız müşterilerimizin yararınadır.

Super Computers 

Adres: 79/C Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa. Tel: (0392) 2286736 - 2280724 www.super-cyprus.com

(Lefkoşa Otobüs Terminali'nden kuzey istikametine 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz)

 

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri