Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Yerinde Servis

Kıbrıs 7/24 Bilgisayar Servisi

Kıbrıs Tablet Tamiri

Kıbrıs Canlı Destek Uygulamamız sayesinde ev, işyeri yada her nerede olursanız olun, teknik servis yetkilinizle doğrudan iletişim kurmanızı sağlayacak olan bu sistem ile artık problemleriniz hakkında daha hızlı destek alabilieceksiniz. Yazılım donanım ve diğer bir çok konuda destek almak için uzman teknik servis personellerimiz sizi bekliyor. Başlamak için sağ aşağıdaki kutuya probleminizi kısa bir kayıttan sonra karşılaştığınız problemi yazabilirsiniz...

 Yada Dilerseniz;


Uzaktan bağlantı ile destek hizmetinin amacı, müşterilerimizin işlem yapmakta zorlandığı ve yetersiz kaldığı durumlarda, teknik destek uzmanına yetki vererek gereken işlemlerin kısa sürede yapılmasını ve destek süresinin azalmasını sağlamaktır. Sizde şimdi bu hizmeti Kıbrıs Teknik Servisim ayrıcalığı ile ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Uzak bağlantı destek uzmanının destek programı vasıtası ile müşterinin bilgisayar yada mobil cihazını uzaktan kontrol edebilmesine imkan verir. Teknik Servis uzmanının yaptığı işlemler kullanıcı tarafından da görsel olarak ve ses bağlantısı ile izlenebilir ve uygulanan adımlar siz değerli müşterilerimize açık olarak gösterilir. Bu yönüyle Kıbrıs uzaktan teknik destek uygulaması ile aynı zamanda müşterinin tecrübe ve bilgi kazanmasını da sağlamaktadır.

 

* Uzaktan yardım programımız ile yaptığımız bütün işlemler müşterimizin gözetimde ve onayıyla gerçekleştirilmektedir. Oluşabilecek yüm yazılımsal ve donanımsal sorunlardan müşterimiz sorumludur. Programı indirip bize ulaştığı takdirde müşterimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

** Lütfen programla birlikte inen yazılımdaki ID ve Parola'nızı Teknik Servis Uzmanlarımızdan başka kimseye vermeyiniz. Bu yazılım yüzünden oluşabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Super Computers'i Nasıl Bulurum (Resme tıklayın)?

      Super Computers Lefkoşa İş Yeri

Kıbrıs Teknik ServisimLefkoşa'da Super Computers'in teknik servis hizmetidir.  Çok merkezi bir yerde, Lefkoşa Otobüs Terminali'ne 2 dakika yürüyüş mesafesindeyiz.  Okullar yolu üzerinde, Galleria Muhtar Yusuf park yeri karşısında, Küçük Kaymaklı'dayız.  Eğer ilk kez gelecekseniz, iş yerimizi"Super Computers"  adıyla arayınız.  Başka şubemiz yoktur.  

Kolaylıkla bulmanız için hazırladığımız resimli yol tarifini hemen tıklayın ====>Super Computers Kıbrıs Teknik Servisim Adres, Yol Tarifi ve İletişim Bilgileri